5.Jauniešu Saeimas deputāti pa komisijām

5.Jauniešu Saeimas pasākuma dienā - 27.aprīlī - visi deputāti strādās kādā no četrām nozaru komisijām:

  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā
  • Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā
  • Eiropas lietu komisijā
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā

100 5.Jauniešu Saeimā ievēlētie dalībnieki tiks sadalīti četrās nozaru komisijās. Tas nozīmē, kā katrā komisijā darbosies 25 jaunieši. Jauniešu Saeimas deputāti komisijās ir sadalīti pēc noteiktas kārtības, ņemot vērā norādīto komisiju prioritāti un iegūto balsu skaitu vēlēšanās neatkarīgi no tā, kurā tēmā ir iesniegta ideja.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
203 Artūrs Kurbatovs Jelgava 18
162 Edgars Korsaks - Mills Rīga 20
88 Justīne Dzintare Liepāja 17
52 Ilgvars Briedis Ikšķiles novads 18
41 Matīss Rihards Vilcāns Rīga 18
41 Aleksandrs Teilāns Ogres novads 16
38 Toms Zvirgzdiņš Madonas novads 15
37 Elvita Gēce Liepāja 18
36 Elza Luīze Ciganska Cēsu novads 15
36 Laila Brūna Liepāja 20
35 Kristiāna Katkovska Tukuma novads 18
32 Mārtiņš Dubovskis Rīga 17
30 Gintars Lazda Daugavpils 18
25 Konstantīns Gubenko Rīga 18
25 Jūlija Burdukeviča Rīga 18
24 Artūrs Zvirgzdiņš Madonas novads 15
21 Markuss Druziks Rīga 18
19 Evelīna Griņova Daugavpils 17
17 Roberts Kukainis Ventspils 17
16 Artūrs Žogla Mārupes novads 16
12 Jēkabs Šalms Rīga 16
11 Matīss Mamedovs Rīga 19
11 Raimonds Reščenko Aglonas novads 18
10 Kristiāns Patriks Zariņš Mārupes novads 17
10 Aija Bērziņa Jūrmala 19

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
325 Žaklīna Vagoliņa Ogres novads 19
156 Evita Birziņa Ikšķiles novads 19
84 Zane Riekstiņa Rīga 19
70 Monika Jansone Tukuma novads 17
65 Diāna Timermane Jelgava 19
62 Ričards Švītiņš Jelgava 17
61 Diāna Mežajeva Rēzekne 19
59 Eduards Miltiņš Rīga 18
54 Kerija Fedorenko Kandavas novads 17
45 Anete Bužoka Rīga 15
43 Lāsma Lūcija Vēbere Liepāja 17
39 Signe Podniece Rīga 17
38 Dana Dolženko Rīga 20
38 Juris Aleksejevs Dagdas novads 18
36 Rojs Rodžers Linkevičs Rīga 16
30 Kristīne Eglīte Rīga 17
23 Sintija Giptere Daugavpils novads 18
23 Sandis Runge Rīga 17
21 Aivars Saulietis Rīga 17
21 Oskars Jepsis Rīga 20
19 Rebeka Kiršteina Rīga 17
17 Lelde Lēvalde Grobiņas novads 18
17 Roberts Pavlovskis Balvu novads 15
13 Pēteris Plakans Rīga 19
13 Vadims Rahmanovs Rīga 19

Eiropas lietu komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
156 Lora Egle Dundagas novads 18
114 Lauma Ločmele Jēkabpils 17
95 Kristaps Dinka Mālpils novads 19
72 Viktors Urkauskis Krāslavas novads 19
63 Dāvids Brics Rīga 19
60 Jurģis Kalniņš Siguldas novads 19
50 Justīne Fišere Engures novads 20
28 Jānis Mārtiņš Bērziņš Valmiera 19
25 Armands Mežciems Jelgavas novads 15
24 Artjoms Ogorodņiks Rīga 18
22 Oskars Niks Mālnieks Rīga 19
21 Everita Nensija Trankale Jelgava 18
17 Toms Timpars Rīga 17
17 Egija Cēne Vecumnieku novads 17
13 Anete Ozola Valmiera 18
11 Aleksandrija Vilaite Saldus novads 17
11 Dāvis Kaspars Sproģis Ķeguma novads 17
8 Jūlija Kravcova Rēzekne 20
7 Pēteris Silarājs Ventspils 17
7 Dace Diāna Bērziņa Saulkrastu novads 17
7 Alise Folkmane Valmiera 18
7 Linda Dišlere Talsu novads 18
6 Kristers Andersons Priekules novads 17
4 Viktorija Stepkāne Rēzekne 20
4 Mikus Grigals Preiļu novads 18

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
126 Karīna Kuzmiča Bauskas novads 19
82 Eva Salmgrieze Auces novads 17
64 Geins Rancāns Rīga 19
60 Rihards Lācis Alūksnes novads 15
58 Artis Jaunkļaviņš Tukuma novads 17
54 Egita Rizga Madonas novads 17
54 Ralfs Bekers Ogres novads 20
51 Kristiāna Ošupe Jūrmala 15
51 Marta Vainovska Ogres novads 17
46 Ginta Girgensone Ventspils 17
41 Jete Zumente Naukšēnu novads 15
37 Māris Pīlēģis Dobeles novads 20
37 Monta Zaumane Rīga 17
36 Laura Birzniece Liepāja 19
36 Linda Liliana Pūle Saulkrastu novads 18
35 Aleksandrs Rorbahs Rīga 17
33 Marta Zandersone Rūjienas novads 16
31 Olga Jasjuļaņeca Jelgava 18
30 Laura Censone Jaunjelgavas novads 20
29 Justīne Širina Rēzekne 17
29 Laima Roķe Valmiera 17
28 Kārlis Sīlis Preiļu novads 19
28 Elīza Dāldere Mārupes novads 16
27 Marta Rubene Rīga 16
26 Romāns Gorjunčiks Rīga 19

Iesaki mūs!

Kontakti

E-pasts: info@jauniesusaeima.lv

© Jauniešu Saeima

Jauniešu Saeimas mājaslapa tapusi pēc biedrības "Sabiedrība par atklātību - Delna" ierosmes un par F.Eberta fonda līdzekļiem