Par dalības apstiprināšanu

Apsveicam visus 5.Jauniešu Saeimā ievēlētos dalībniekus!

Lai apstiprinātu savu dalību 5.Jauniešu Saeimas pasākumā 27.aprīlī, atsūti aizpildītu apliecinājumu, kuru saņēmi e-pastā. Apliecinājums pieejams  arī sadaļā Jauniešu Saeimas vēlēšanu nolikums. Ja esi sasniedzis 18 gadu vecumu, tad apliecinājums jāparaksta tikai Tev. Ja Tev vēl nav 18 gadu, tas jāparaksta arī vienam no Taviem vecākiem vai aizbildņiem.

Pasākuma dienā visi deputāti strādās kādā no četrām nozaru komisijām:

  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā
  • Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā
  • Eiropas lietu komisijā
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā 

100 5.Jauniešu Saeimā ievēlētie dalībnieki tiks sadalīti četrās nozaru komisijās. Tas nozīmē, kā katrā komisijā darbosies 25 jaunieši. Jauniešu Saeimas deputāti komisijās tiks sadalīti pēc noteiktas kārtības, ņemot vērā norādīto komisiju prioritāti un iegūto balsu skaitu vēlēšanās neatkarīgi no tā, kurā tēmā ir iesniegta ideja.

Jaunieši, kas vēlēšanās ieguvuši visvairāk balsis, strādās norādītajā pirmās prioritātes komisijā, savukārt pārējie – attiecīgi iegūto balsu skaitam parējās komisijās prioritārā secībā. Par to, kurā komisijā darbosies, Tu tiksi informēts pirms pasākuma.

Lai noteiktu, kurā komisijā Tu darbosies, izdari izvēli, sarindojot komisijas prioritārā secibā no 1 līdz 4 (1 – pirmā prioritāte; 4 – pēdējā prioritāte) un kopā ar apliecinājumu atsūti uz zemāk norādīto e-pastu.

Apliecinājumu ieskenētā veidā un informāciju, kurā esi sarindojis komisijas prioritārā secībā, atsūti līdz 25.martam uz e-pastu info@jauniesusaeima.lv.

Ierodoties uz Jauniešu Saeimas pasākumu 27.aprīlī, obligāti paņem līdzi apliecinājuma oriģinālu!

Ja Tev ir kādi jautājumi, raksti uz info@jauniesusaeima.lv.

Uz tikšanos 5.Jauniešu Saeimā 27.aprīlī!!

Iesaki mūs!

Kontakti

E-pasts: info@jauniesusaeima.lv

© Jauniešu Saeima

Jauniešu Saeimas mājaslapa tapusi pēc biedrības "Sabiedrība par atklātību - Delna" ierosmes un par F.Eberta fonda līdzekļiem