Saeimas priekšsēdētājas uzruna

 

Latvijas jaunieši!

 

Laiks, kurā mēs dzīvojam, ir īpašs, notikumiem bagāts. Aizvadītais gads pasaulē iezīmējās ar drošības izaicinājumiem, kas skāra arī Latviju. Šo gadu uzsākām kā Eiropas Savienības prezidējošā valsts, kas ir gan gods, gan atbildība. Cik daudz paveiksim, kā Latvijas vārds izskanēs Eiropas Savienībā un pasaulē, ir atkarīgs ne vien no veiksmes, bet - ieguldītā darba.

Visi vēlamies dzīvot drošā, attīstītā, plaukstošā valstī, kurā var izglītoties, pilnveidoties, īstenot savus personīgos sapņus un ieceres. Taču valsts ir tāda, kādu mēs to veidojam, un ikviens var atrast veidu, kā stiprināt kopīgās vērtības un drošību.

Tieši Jūs esat tie, kuri veidos valsts nākotni, un, raugoties uz šodienas politiskajiem notikumiem, daudzi no Jums domā, ko darītu savādāk, kas būtu jāmaina, kādas būtiskas problēmas netiek risinātas. Tādēļ aicinu izmantot iespējas, kuras dod Jauniešu Saeima. Piedalīšanās šajā pasākumā ir gan izaicinājums, gan pieredze, gan zināšanu pārbaude.

Valsts veidojas uz sava vēsturiskā pamata. Šis ir laiks, kurā kopā veidojam Latvijas šodienu, un katra diena ir kā pakāpiens nākotnei, kuru tieši Jūs turpināsiet veidot un pilnveidot.

 


Tiksimies Jauniešu Saeimā!

Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja
Ināra Mūrniece

 

 

 

Iesaki mūs!

Kontakti

E-pasts: info@jauniesusaeima.lv

© Jauniešu Saeima

Jauniešu Saeimas mājaslapa tapusi pēc biedrības "Sabiedrība par atklātību - Delna" ierosmes un par F.Eberta fonda līdzekļiem