Preses ziņas

 • Noskaidroti 5.Jauniešu Saeimas nākotnes politiķa titula ieguvēji 2015-04-27

  Pirmdien, 27.aprīlī, noslēdzoties jau 5.Jauniešu Saeimai, noskaidroti nākotnes politiķa titula ieguvēji. Tie ir jaunieši, kuri, strādājot nozaru komisijās, izrādījuši īpaši aktīvu līdzdalību Jauniešu Saeimas deklarāciju projektu apspriešanā un pilnveidošanā.

 • Mūrniece 5.Jauniešu Saeimas deputātiem: valsts ir tāda, kādu mēs to veidojam 2015-04-27

   „Ikviens, arī jaunieši, var rast veidu, kā valstī stiprināt kopīgās vērtības. Priecājos, ka, ierosinot apspriežamās tēmas, jūs esat mēģinājuši skatīties no sava redzes leņķa, domājot, ko tieši paši un jūsu vienaudži varētu darīt valsts labā. Jūs esat sapratuši pašu būtiskāko – valsts ir tāda, kādu mēs to veidojam, un ikviens var atrast veidu, kā stiprināt kopīgās vērtības un drošību.” To Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece pirmdien, 27.aprīlī, uzsvēra, uzrunājot 5.Jauniešu Saeimas dalībniekus.

 • 27.aprīlī sanāks jau 5.Jauniešu Saeima 2015-04-22

  Simts Latvijas jaunieši pirmdien, 27.aprīlī, Saeimas namā pulcēsies jau uz 5.Jauniešu Saeimu, vienu dienu iejūtoties deputātu ikdienas darbā. Jauniešu Saeimas darbs ir pietuvināts reālajam parlamenta darbam un likumu izstrādes procesam gan komisijās, gan Saeimas sēdēs. Jauniešu Saeimu pirmdien vadīs Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

 • Apkopotas 5.Jauniešu Saeimai iesniegtās idejas 2015-03-31

  Tuvojoties ikgadējai Jauniešu Saeimai, idejas, ar kurām kandidāti vēlēšanu laikā sacentās par iekļūšanu 5.Jauniešu Saeimā, apkopotas četru deklarāciju projektos. Jaunieši, kuri 27.aprīlī sanāks Saeimas namā, aicināti iepazīties ar deklarāciju projektiem un izteikt savus priekšlikumus.

 • Bijušie Jauniešu Saeimas deputāti aicināti līdzdarboties 5.Jauniešu Saeimas organizēšanā 2015-03-23

  Bijušie Jauniešu Saeimas deputāti aicināti kā brīvprātīgie nākt palīgā ar savu pieredzi un zināšanām 5.Jauniešu Saeimas organizēšanā. Šogad Jauniešu Saeimā ievēlētie 100 deputāti Saeimas namā sanāks 27.aprīlī.

 • Noslēgušās 5.Jauniešu Saeimas vēlēšanas 2015-03-16

   

  15.martā noslēdzās 5.Jauniešu Saeimas vēlēšanas. Kandidatūras dalībai iesnieguši 135 jaunieši no viesiem Latvijas reģioniem. Visaktīvāk jaunieši kandidēja Rīgas vēlēšanu apgabalā, kā arī no Vidzemes un Zemgales.

 • Atlikušas divas nedēļas kandidātu pieteikšanai Jauniešu Saeimai 2015-03-02

  Vēl divas nedēļas turpināsies kandidātu pietikšanās Jauniešu Saeimai un balsošana par kandidātu pieteiktajām idejām. Iesaistīties Jauniešu Saeimas vēlēšanās vēl var pagūt ikviens jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem. Ideju pieteikšana un balsošana par tām noslēgsies 15.martā.

 • Jauniešu Saeimai idejas visaktīvāk piesaka izglītības un kultūras jomās 2015-02-19

   

  Divu nedēļu laikā kopš izsludinātas 5.Jauniešu Saeimas vēlēšanas no četriem piedāvātajiem tematiem visvairāk ideju saņemts izglītības un kultūras jomās, kā arī sadaļā par sabiedrību un cilvēktiesībām. Tāpat jaunieši savas idejas var pieteikt arī aizsardzības un drošības jomās, kā arī tēmai „Es un Eiropas Savienība”. Iesaistīties Jauniešu Saeimas vēlēšanās vēl var pagūt ikviens jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem. Ideju pieteikšana un balsošana par tām noslēgsies 15.martā.

 • Sākas pieteikšanās 5.Jauniešu Saeimas vēlēšanām 2015-02-09

   

  Jau piekto gadu jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem tiek aicināti pieteikties virtuālajās vēlēšanās par iekļūšanu Jauniešu Saeimā. 100 jauniešiem no visas Latvijas aprīļa beigās būs iespēja diskutēt par sev svarīgiem jautājumiem, kā arī iegūt pieredzi, ko nozīmē būt deputātam – tautas – vai šajā gadījumā – jauniešu – pārstāvim.

Iesaki mūs!

Kontakti

E-pasts: info@jauniesusaeima.lv

© Jauniešu Saeima

Jauniešu Saeimas mājaslapa tapusi pēc biedrības "Sabiedrība par atklātību - Delna" ierosmes un par F.Eberta fonda līdzekļiem